O nas

JUŻ 20 LAT RAZEM
Drodzy Pacjenci – dziękujemy
za Wasze zaufanie

Ośrodek MISTAZA swoją działalność rozpoczął w 2000 r. Od tego czasu minęły prawie dwie dekady, a Państwo nadal są razem z nami.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim Pacjentom za okazane nam zaufanie i wybór naszej placówki, naszych lekarzy i specjalistów.
To dowodzi, że wszystkie starania, by nieść Państwu pomoc medyczną i służyć wsparciem – zostały docenione. Dla nas jest to ogromne wyróżnienie i wielki zaszczyt.

DZIĘKUJEMY za bycie z nami !!!

W MISTAZIE od początku jej istnienia stawialiśmy na jakość i profesjonalizm. Dlatego nieustannie staramy się rozwijać, poszerzając przy tym wachlarz świadczonych usług, tak, aby móc zaspokajać potrzeby najbardziej nawet wymagających Pacjentów.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wykwalifikowany zespół doświadczonych fachowców z zakresu: ortopedii, neurologii, endokrynologii, chirurgii, dermatologii, urologii, proktologii, diabetologii i innych.

Natomiast do celów diagnostyki wykorzystujemy światowej klasy urządzenia. Dzięki tak szeroko stosowanej profilaktyce udało nam się już na wczesnym etapie zapobiec rozwojowi wielu ciężkich i skomplikowanych schorzeń.

Dodatkowo dysponujemy wysokiej jakości sprzętem rehabilitacyjnym, wspomagając Chorych po wszelkiego rodzaju zabiegach czy urazach.

Naszym przesłaniem jest dążenie do zapewnienia Pacjentom przyjaznej i rzetelnej opieki medycznej, obejmując nią całą rodzinę. Przyjazny personel i troskliwa opieka sprawiają, że Pacjenci dochodzą do zdrowia w miłej i rodzinnej atmosferze, a opuszczają nasz ośrodek z uśmiechem na ustach, choć i nie raz z łezką w oku. Dlatego właśnie cieszymy się mogąc Wam pomagać.

Zapraszamy do rejestracji – już dziś zostań naszym Pacjentem